Otakar Mrkvička

(1898-1957)

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    J. K. Jerome - Tři muži ve člunu

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, 20 x 13,5 cm, obálka M. Mrkvička, vyd, Alois Srdce, Praha, 1929, původní brož, 190s., restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Jaroslav Seifert: Samá láska

    Položka č.: 276675

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:35

    kniha, obálka a kresby O. Mrkvička, vydal nakladatelství Večernice, Praha 1923, 62 s., brož., zašpiněná, při okrajích poškozená obálka, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    V. Nezval: Nápisy na hroby

    Položka č.: 276668

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:28

    kniha, návrh ob. a úprava O. Mrkvička, vydal J. Otto, Praha 1926, 82s., polopl. vazba, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)