Jaroslav Válek

člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA; sochař, umělecký kovář, šperkař; studoval na SPŠ strojní v Břeclavi; absolvoval stáž u L. Ursa a A. Paleyho na Artist Blacksmiths Association of North America v Rochesteru (USA); pracoval v rodinné kovárně a jako umělecký kovář Družstva kovářů v Praze; věnuje se ocelové kované nebo svařované plastice figurálních i geometrických forem, kovovému autorskému šperku a grafice; destruktivní technikou tzv. "plechomuchláže nebo kavitáže" přetváří původní tvary různých kovových předmětů, od 1995 vytváří touto technikou i papírové reliéfní slepotisky; šperky geometrických tvarů z nerez oceli často obohacuje o sklo nebo polodrahokamy; v roce 2003 obdržel v Břeclavi cenu Graxix; zastoupen ve sbírkách MG v Brně, Galerie Vltavín v Praze, Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:13

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:12

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:07

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:06

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:37

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:34

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Lišejníky

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:28

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Zvlnění

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:27

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 698

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:26

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vyzařování

    Položka č.: 673

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:01

    slepotisk, 19,5 x 15 cm, sign. PD Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 671

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:59

    slepotisk, 15,5 x 11 cm, sign. PD J. Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 41

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 19:29

    kovaná ocel, délka 20 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník (Rošt)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 19:28

    nerez ocel, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník - troúhelník

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 19:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:26

    reliéfní grafika, 23 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé na špičce jehly

    Položka č.: 658

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:25

    reliéfní grafika, 22,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Válek

    Pták

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:49

    nerez ocel, v. 45 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 187307

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2020 19:44

    slepotisk, 21 x 17 cm, sign. PD J.Válek, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Ryby

    Položka č.: 228794

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:02

    slepotisk, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    Položka č.: 237491

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 20:40

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 240719

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    Položka č.: 240717

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 240694

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238981

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:14

    slepotisk, 9,9 x 16,3 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238980

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:12

    slepotisk, 16,7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 238979

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:10

    slepotisk, 15 x 9,6 cm, místy slepotisk proděraven, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Lov velryby

    Položka č.: 238978

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:08

    slepotisk, 6,5 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)