Stanislav Zippe

  • Stanislav Zippe

    Kompozice II

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 1988/89, 65,5 x 65,5 cm, sign. vzadu Zippe 88/89, absolvent Hořovické sochařské školy

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Stanislav Zippe

    Kompozice I

    Položka č.: 60

    olej, plátno, 1992, 65,5 x 65,5 cm, sign. vzadu Zippe 92, absolvent Hořovické sochařské školy