James Janíček

  • James Janíček

    My favorite Doll

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:15

    litografie, 1979, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU Janíček 79, 6/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie J. Janíček, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1990, ex. nečíslováno, Edice Biblos, sv. 27, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, …

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • James Janíček

    Waiting for Godot II.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    lept, akvatinta, 1975, 24 x 19 cm, sign. DU Janíček 75, č. 1/40, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • James Janíček

    Tváře

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:16

    litografie, 1994, 49 x 38 cm, sign. DU Janíček 94, rám, 67/70, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • James Janíček

    Tři hlavy

    Položka č.: 239887

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:40

    litografie, 1989, 48,5 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 89, č. 33/65, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Babylon

    Položka č.: 239871

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:24

    litografie, 1988, 35,7 x 29,3 cm, sign. DU Janíček 88, č. 9/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • James Janíček

    Waiting for Godot

    Položka č.: 233186

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:02

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu