Jaroslav Jareš

(1886-1967)

studoval na UMPRUM v Praze u prof. Maška a na AVU v Praze u prof. Štursy, člen UB slovenské

  • Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Karel Havlíček

    Položka č.: 228811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:40

    litografie, 21,5 x 14 cm, značeno na kameni PD, antiqari.at Radhošťská, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Maška a na AVU v Praze u prof. Štursy, člen UB slovenské

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)