František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:57

    litografie, 1974, 17 x 12 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD Gross 80, rám, č. 78/100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    K. Sýs: Na stráži věčnosti (Bohumilu Hrabalovi)

    Položka č.: 145

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x lept a 3x suchá jehla Fr. Gross, podpis báníka a vydavatele v tiráži, vyd. František Janás, Edice 33, ex. XX, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    K. Sýs: Smaltované hvězdy (Františku Grossovi)

    Položka č.: 142

    bibliofilie, 6x suchá jehla Fr. Gross (nesignováno), podpis básníka a vydavatele v tiráži (Fr. Janás), Edice 33, ex. XX, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvojfigura

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 17:42

    litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. DU F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, sololit, 22,5 x 32,8 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 241536

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:26

    litografie, 1982, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 8/44, LD přípis: Paní Heleně Kohoutové přátelsky F. Gross, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pohled na moře

    Položka č.: 241178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:09

    tempera, karton, 23, 5 x 31 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 230406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 17:10

    litografie, 13,5 x 9 cm, sign. DU F. Gross, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)