Bohdan Lacina

(1912-1971)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvr…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 1378

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:45

    dřevoryt, 12,8 x 8,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Bitva

    Položka č.: 1320

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 16:47

    dřevoryt, 23 x 17 cm, sign. PD B. Lacina, pokrčený papír,, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Fr. Halas: Naše paní Božena Němcová

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 5x mědirytina (první ve frontispisu sign.), úprava a obálka B. Lacina, vyd. Fr. Borový, Praha, 1949, ex. 35/250 na ručním papíře Maršov velin, plkž. převazba, pův. ob. veváz., 48s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen s…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Samomluva práce Bohdana Laciného

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 19:00

    katalog, 1948, 16 x 12 cm, katalog k výstavě Bohdana Laciného v Topičově saloně, texty Františka Halase, Zděňka Lorence, Ludvíka Kundery, J. M. Tomeše, 46 stran, Praha 1948 , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    F.L. Čelakovský: Pomněnky Vatavské

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 22:29

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (ve frontispisu signovaný) B. Lacina, vyd. Jan Jelínek, Frenštát pod Radhoštěm, 1947, ex. 33/150, ed. Stolístek, tisk K. Kryl, volné listy v obálce, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealist…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    N.V. Gogol: Vij

    Položka č.: 967

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 22:28

    Bibliofilie, 3x dřevoryt (první ve frontispisu signovaný) B. Lacina, vyd. Václav Pour, Praha, 1946, ex. 137/150 na ručním papíře, celkem 450 výtisků, upr. O. Menhart, volné archy v obálce, 62s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen s…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 14:37

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)