Václav Lokvenc

žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Václav Lokvenc

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:30

    litografie, 45 x 25,7 cm, sign. PD Lokvenc, rám, 162/200, na rámu drobné oděrky, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Václav Lokvenc

    Položka č.: 221000

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:32

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 128/150, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Lokvenc

    Zátiší s telefonem, brýlemi a tulipány

    Položka č.: 220999

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:30

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 109/120, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)