Václav Lokvenc

žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Václav Lokvenc

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:30

    litografie, 45 x 25,7 cm, sign. PD Lokvenc, rám, 162/200, na rámu drobné oděrky, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu