Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Portrét Frederyka Chopina

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    pastel, papír, 69 x 49,5 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Muž s hady

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 18:48

    tužka, pastel, papír, 1986, 21 x 29,5 cm, sign. PD Troup 86, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kupec benátský

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    tempera, papír, 66 x 43 cm, sign. DU Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Coriolanus

    Položka č.: 223

    tempera, papír, 65 x 43,5 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Hamlet

    Položka č.: 222

    tempera, papír, 58 x 44 cm, sign. DU Troup, rám, zvlněný, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V Praze

    Položka č.: 240824

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:30

    zlatý reliefní tisk, 1972, 29,5 x 19 cm, sign. LD M. Troup, PF 1973, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 240825

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:29

    zlatý reliefní tisk, 1975, 24 x 17,5 cm, sign. PD M. Troup, PF 1976, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 238960

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:32

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1964

    Položka č.: 239212

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 19:12

    litografie, 1963, 19,5 x 26 cm, sign. LD Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 235134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:24

    Aktuální cena: 1.228 CZK (50 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:23

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:32

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:30

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.380 CZK (136 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    Položka č.: 226856

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    Položka č.: 226857

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Před věží

    Položka č.: 236690

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:14

    kombinovaná technika, staniol, 26 x 13 cm, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.466 CZK (139 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Loket

    Položka č.: 236326

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:27

    malba na skle, 40 x 60 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Renesanční dámy

    Položka č.: 236324

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:25

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 21 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a čert

    Položka č.: 236323

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:24

    kombinovaná technika, staniol, 27 x 17 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 234045

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Švec

    Položka č.: 234046

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:16

    fix, tempera, papír, 19,3 x 15,7 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, v rozích zbytky lepenky, narámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décorati…

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ženská hlava

    Položka č.: 234048

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:14

    akvarel, papír, 1965, 21,5 x 16,3 cm, sign. PD Troup, rám, DU věnování: Milé Lile k narozeninám 65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)