Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1280 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kupec benátský

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    tempera, papír, 66 x 43 cm, sign. DU Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Coriolanus

    Položka č.: 223

    tempera, papír, 65 x 43,5 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Hamlet

    Položka č.: 222

    tempera, papír, 58 x 44 cm, sign. DU Troup, rám, zvlněný, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kostel sv. Mikuláše na Malé stráně

    Položka č.: 125956

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:35

    litografie, 28,2 x 38 cm, značeno DU v tisku Troup, oboustranný tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu