Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Portrét Frederyka Chopina

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    pastel, papír, 69 x 49,5 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Muž s hady

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 18:48

    tužka, pastel, papír, 1986, 21 x 29,5 cm, sign. PD Troup 86, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kupec benátský

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    tempera, papír, 66 x 43 cm, sign. DU Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Coriolanus

    Položka č.: 223

    tempera, papír, 65 x 43,5 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Hamlet

    Položka č.: 222

    tempera, papír, 58 x 44 cm, sign. DU Troup, rám, zvlněný, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    U studny

    Položka č.: 184382

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234058

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    Položka č.: 234041

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    Položka č.: 234040

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    Položka č.: 234038

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Madona

    Položka č.: 234054

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:58

    kombinovaná technika, plast, 29 x 15,5 cm, zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kostel sv. Mikuláše na Malé stráně

    Položka č.: 125956

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:35

    litografie, 28,2 x 38 cm, značeno DU v tisku Troup, oboustranný tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)