Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Proměna

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • Alena Anderlová

    DJ náčelník

    Položka č.: 125

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 2014, 100 x 120 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, Alena Anderlová je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech M. Rittsteina a A. Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či…

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 Kč CZK

  • Alena Anderlová

    Papoušek

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. LD a zezadu Anderlová, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)