Milan Bauer

  • Milan Bauer

    Pozůstalost F.G. (Ferdinand Gramatika)

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x signovaný lept M. Bauer, vyd. Grafický atelier Mialana Bauera, Plzeň, ex. 20/50, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Milan Bauer

    Vševidicí oko

    Položka č.: 137609

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:10

    lept, 6 x 6 cm, sign. DU Milan Bauer 08, 94/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu