Rudolf Václavík
(1898-?)studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)
Rudolf Václavík
(1898-?)
Jelen v říji
Položka č.: 252234Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:08
akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)