Josef Arnet

(1906-?)

  • Josef Arnet

    (1906-?)

    Potok

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:05

    olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)