Josef Říha

(1920)

  • Josef Říha

    (1920)

    Jezdci

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 14:45

    litografie, 1961, 28,5 x 45 cm, sign. PD J. Říha 61, rám, 9/50, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Vyšehrad

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:39

    litografie, 1974, 34 x 46 cm, sign. PD J. Říha 34, rám, č. 24/80, na rámu drobná poškození, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920)

    Zátiší s rybou

    Položka č.: 224265

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 21:52

    litografie, 1968, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Říha 68, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920)

    Jurty

    Položka č.: 193860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:55

    litografie, 1962, 13 x 29,6 cm, sign. PD J. Říha 62, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)