Otakar Kubín (Othon Coubine)

(1883-1969)

  • Otakar Kubín (Othon Coubine)

    (1883-1969)

    Statek na Horní Loiře

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 480.000 CZK (20.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, cca polovina 20. let 20. století, 46 x 55 cm, sign. PD Coubine, rám, přiložen posudek PhDr. Rey Michalové, Ph. D. Citováno z posudku: "Statek na Horní Loiře je krásným, malířsky svěžím a štavnatým Coubinovým dílem vytvořeným a la prima, bez výpomoci skic a přípravnách kreseb, s …

    Aktuální cena: 480.000 CZK (20.000 €)