Karel Svolinský

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:03

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Svolinský

    Tanec

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    kolorovaná kresba tuší, papír, 35 x 44 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Karel Svolinský

    Božena Němcová: Tři citrony

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Jaroslav Seifert: Kamenný most

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Z korespondence Bedřicha Smetany

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x mědirytina a podpis v tiráži K. Svolinský, vyd. Supraphon, Praha, 1973, ex. 174/220, ed. Polyhymnia, ruční papír z Velkých Losin, pův. polokožená vazba, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Jaroslavu Seifertovi k osmdesátinám

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu K. Svolinský, básně L. Kundery a J. Hilčra, vyd. J. Glivický a M. Trávníček, Prostějov, 1981, strojopis, brož, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 106

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:48

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    J. Seifert: Petru Bezručovi

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Pola Gauguin: Můj otec Paul Gauguin

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    kniha, pův. celokožená vazba se zlacením K. Svolinský, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1939, ex. 43/200 na domácím Simili-japanu, ed. Symposion, sv. 114, 228s., nepatrně ušpiněné desky, jinak velmi dobrý až výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praz…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    A.S.Puškin: Můj rodokmen

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:19

    bibliofilie, 10 litografií, první podepsaná a úprava K. Svolinský, přel. Fr. Táborský, vydal J. Hanuš, 1937, vytiskla průmyslová tiskárna Praha, nestr., sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    akvarel, 17,5 x 21 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, oprýskaný rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Svolinský

    Dívčí akt v oválu

    Položka č.: 412

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 16:06

    olej, plátno, 100 x 125 cm, sign. PD KSvolinský, Protržené plátno, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 65.100 CZK (2.604 €)

  • Karel Svolinský

    Faust

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:43

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Holubička

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 16:10

    litografie, 1978, 19,6 x 11,8 cm, vzadu tisk: S přáním všeho dobrého rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze prof. dr Jan Spurný , dvakrát přeložený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

  • Karel Svolinský

    Hudba

    Položka č.: 211956

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:07

    serigrafie, 17 x 8,5 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 243440

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:06

    litografie, 6,9 x 4,9 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Profil

    Položka č.: 208114

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:50

    serigrafie, 17 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Pobřeží

    Položka č.: 239387

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1933, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, PD věnování: Váženému panu docentu F. Burianovi K. Svolinský, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Profil dívky

    Položka č.: 214719

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:24

    akvarel, tuš, pastel, karton, 34,5 x 31 cm, sign. DU K. Svolinský, rám, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Hlava ženy

    Položka č.: 180967

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:34

    litografie, 1944, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Svolinský

    Žena v květu

    Položka č.: 235443

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:54

    dřevoryt, 12 x 8,2 cm, sign. PD K Svolinský, papír u horního okraje přeložen (zasahuje kousek grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 235874

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:33

    kamenorytina, 1936, 36 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 237218

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:00

    lept, 9 x 12 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 236082

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:01

    dřevoryt, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 234423

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Děvče

    Položka č.: 227941

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:31

    dřevoryt, 1936, 36,4 x 24,4 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský

    Shakespeare

    Položka č.: 195673

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:28

    ocelorytina, 3,9 x 2,4 cm, sign. DU K. Svolinský, pasparta, vyryl L. Jirka, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 230747

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:43

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Svolinský

    Oslík

    Položka č.: 230746

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:42