Vincenc Makovský

(1900-1966)

  • Vincenc Makovský

    (1900-1966)

    Signovaná reprodukce

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    podpis na reprodukci, 19 x 17 cm, sign. PD V. Makovský, žák J. Obrovského, K. Krattnera, J. Štursy, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)