Rudolf Fila
(1932-2015)
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK