František Foltýn

(1891-1976)

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akvarel, papír, 47,5 x 39 cm, sign. LD Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve Francii.…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK