Martin Wielgus

  • Martin Wielgus

    Ženský akt s růži - PF

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59

    litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)