Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 15:20

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na saních zimní krajinou

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 20:00

    dřevoryt, 1984, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 54, rám, mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Návštěvníci lesa

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 19:55

    dřevoryt, 1953, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 53, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Položka č.: 231448

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:20

    litografie, 30,7 x 43,7 cm, sign. PD Halla, 56/195, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)