Libuše Stratilová

(1933)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Růst II

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:07

    litografie, 1979, 26,5 x 13 cm, sign. PD Libuše Stratilová 79, č. 22/32, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Ruce

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06

    litografie, 1978, 30, x 20 cm, sign. PD L. Stratilová 78, autorský tisk, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Romeo a Julie

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:24

    litografie, 1980, 27,5 x 15,5 cm, sign. PD L. Stratilová 80, č. 69/80, dole věnování Dr. Hrdinovi, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)