Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    V křoví

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:55

    litografie, 20,3 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tabule

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:53

    litografie, 13,2 x 7,2 cm, sign. DU Bím, č. 26/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Létající draci

    Položka č.: 1066

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:52

    litografie, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Úplněk

    Položka č.: 1065

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:51

    litografie, 20,3 x 10,2 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:50

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:49

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, č. 30/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Jamka č. 5

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:47

    litografie, 1989, 9,1 x 14,1 cm, sign. PD Bím 89, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Bím

    Reklama pod mostem

    Položka č.: 1060

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:46

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 1059

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:45

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ve skleníku

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    litografie, 1993, 65 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, č. 6/100, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 410

  • Tomáš Bím

    Múzák Gaston

    Položka č.: 149

    tuš, akvarel, papír, 1977, 30,4 x 28,6 cm, sign. LD Tomáš Bím 77, při okrajích zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Bím

    Plácky

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 5x sign. litografie T. Bím, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Tomáš Bím

    Po dešti

    Položka č.: 258

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1993, 49 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, rám, č. 94/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet II

    Položka č.: 257

    litografie, 1991, 53 x 42,5 cm, sign. DU Bím 91, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet

    Položka č.: 256

    litografie, 42,5 x 53 cm, sign. DU Bím, rám, autorský tisk II/IV., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fialové odpoledne

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Balonové létání

    Položka č.: 36

    bibliofilie, osm původních signovaných litografií T. Bím, Edice Folio, sv. 2, Praha, 1977, ex. 51/60, na obálce avizováno šest litografií, přebývají dvě s převažujícím modrým odstínem a číslované 49/80 respektive 19/80, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma - František Dvořák a přátelé

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:08

    kniha, 1999, 30 x 21 cm, podpis na první straně, nakl. BA, Praha, vazba původní, brožovaná, s obálkou , bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:48

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:47

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Bím

    Zahrada

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:13

    litografie, 1996, 25,1 x 16,4 cm, sign. DU Bím 96, č. 117/123, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium