Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Plácky

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 5x sign. litografie T. Bím, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Tomáš Bím

    Po dešti

    Položka č.: 258

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1993, 49 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, rám, č. 94/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet II

    Položka č.: 257

    litografie, 1991, 53 x 42,5 cm, sign. DU Bím 91, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet

    Položka č.: 256

    litografie, 42,5 x 53 cm, sign. DU Bím, rám, autorský tisk II/IV., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fialové odpoledne

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Balonové létání

    Položka č.: 36

    bibliofilie, osm původních signovaných litografií T. Bím, Edice Folio, sv. 2, Praha, 1977, ex. 51/60, na obálce avizováno šest litografií, přebývají dvě s převažujícím modrým odstínem a číslované 49/80 respektive 19/80, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma - František Dvořák a přátelé

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:08

    kniha, 1999, 30 x 21 cm, podpis na první straně, nakl. BA, Praha, vazba původní, brožovaná, s obálkou , bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:48

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:47

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Bím

    Zahrada

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:13

    litografie, 1996, 25,1 x 16,4 cm, sign. DU Bím 96, č. 117/123, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Cirkusový stan

    Položka č.: 145

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:06

    litografie, 54 x 37,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, 79/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Lacoste

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:03

    litografie, 1988, 43 x 35 cm, sign. DU Bím 88, pasparta, 58/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Raketa

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, 63/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Za ohradou

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2006, 38 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, rám, 71/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tomáš Bím

    Letadélko

    Položka č.: 143

    litografie, 1988, 49,8 x 40 cm, sign. DU Bím 88, 11/70, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    N.Y.

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:03

    litografie, 1996, 64,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 96, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Cesta na Keywest

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 2013, 37 x 38,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Balónové létání II.

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    litografie, 1995, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. 19/54, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Tomáš Bím

    Růžové auto

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 2010, 22 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 010, rám, č. 56/63, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Tomáš Bím

    Kolo

    Položka č.: 237911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    Položka č.: 217273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:24

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 221257

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:50

    litografie, 2015, 14 X 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 32/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium