Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    K.H. Mácha: Cikáni

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, lept a výzdoba C. Bouda, vyd. E. Janská, Praha, 1925, ed. Hyperion, sv. 25, vázal A. Tvrdý, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. celokožená zdobená vazba, 256s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Ženichové - Karel Simeon Macháček

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bibliofilie, 1926, 18,5 x 11 cm, 3 lepty Cyrila Boudy, Hyperion, Praha, exemplář č. 12/100, celokožená vazba, 92 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    bibliofilie, barev. akvarelová kresba postavy se zrcadlem C. Boudy s věnováním na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, p.. vazba o ob., 137s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Postava muže

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:40

    dřevoryt, 1921, 9,8 x 6,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    P.F. 1968 - prof. Jiří Siblík s rodinou

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2018 14:00

    grafický list, 8, 5 x 4, 5 cm, sign. PD, Malíř a ilustrátor, profesor na Karlově univerzitě. Je znám jako ilustrátor mnoha knih. Zvládal mnoho grafických technik, dřevoryt a mědiryt, lept a zejména litografii. Věnoval se volné grafice, obrazům. Tvořil též vitráže a tapisérie., žák V. Kysely a M. Šva…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    H.W. Longfellow: Kristus Mysterium

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 23:18

    bibliofilie, lept ve frontispisu a úprava C. Bouda, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1926, clpl. vazba, 149s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    U říčky

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    akvarel, papír, 1979, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Cyril Bouda 5. VIII. 1979, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s chřestem a artyčoky

    Položka č.: 746

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:27

    lept, 23,5 x 20,5 cm, sign. PD CBouda, rám, č. 153/200, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Jarní, letní, podzimní, zimní

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:11

    4x suchá jehla, 13,3 x 8,2 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    F.L. Čelakovský: Ohlas písní českých

    Položka č.: 101

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    kniha, dvěma lepty vyzdobil C. Bouda, svázal Ant. Tvrdý, vyd. Eva Janská, Praha, 1926, ed. Hyperion, sv. 28, zlacená horní ořízka a ražba na hřbetu, pův. celokožená vazba s ražbou, 122s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Loučení

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 33 x 24 cm, sign. PD C. Bouda, rám, 171/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Námořník

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    lept, 24,5 x 17 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, č. 114, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Cyril Bouda

    Rozhovor u kávy

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2017 20:15

    litografie, 26,2 x 19,4 cm, LD značeno na kameni C B, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1389

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:00

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1390

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:59

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 1391

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:58

    litografie, 1976, 11 x 16 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Josef Cipra

    Položka č.: 1392

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:57

    litografie, 17,2 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Konvolut 2 litografií

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 23:33

    litografie, obě 15,5 x 9,5 cm, obě značeny na kameni CB, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Z římského fora

    Položka č.: 1122

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 21:45

    akvatinta, 15,5 x 11 cm, sign. PD C. Bouda, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Jiří Lata

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 16:10

    litografie, 4,5 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 13:25

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Noty

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2015 19:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:46

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ležící

    Položka č.: 211855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    Položka č.: 168342

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor III.

    Položka č.: 168343

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:01

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1096, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor IV.

    Položka č.: 168344

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:00

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1104, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    Položka č.: 229871

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)