Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    Položka č.: 1501

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1397

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 1357

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 1356

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    Položka č.: 1353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:20

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Benda při pohřbu

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:12

    lavírovaná tuš, akvarel, tužka, ruční papír, 30 x 21,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 873

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 848

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    Položka č.: 801

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Adolf Branald: Kouzelné zrcadlo

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, kresba, podpis a typografie Cyril Bouda, vydalo NČSVU, Praha 1961, 126 s., plátěná s obálkou, obálka na hřbetu otrhaná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Cyril Bouda

    J. Rašín: O knihách a lidech

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu a úprava C. Bouda, podpis autora na patitulu, přednášku autor proslovil z funce předsedy Spolku českých bibliofilů na jeho členské schůzi 8.1.1929,  tisk Kryl a scotti, vazba A. Tvrdý, vydal Jar. Rašín vlastním nákladem, Praha 1929, ruční papír chamois antik, pol…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh: 9 příběhů o lásce

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    bibliofilie, 9x litografie a 10x kamenorytina, vazba a úprava C. Bouda, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1946, z autorů: J. Havlíček, J. Weiss, E. Bass, J. Drda a další, plpl. vazba s obálkou, 228s., pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk - Guseppe Moro

    Položka č.: 340

    bibliofilie, 16,5 x 12 cm, 3x lep Cyril Bouda, vyd. F. Topič, Praha, 1930, podpis V. Dyka a C. Boudy v tiráži, ex. 178/510, pův. clpl. vazba, 76s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Gérard de Nerval: Očarovaná ruka

    Položka č.: 223

    bibliofilie, úprava C. Bouda, vyd. E. Janská, Praha, 1927, ed. Hyperion, sv. 30, vázal A. Tvrdý, pův. zdobená celokožená vazba s ražbou, 108s., vybledlý hřbet, jinak výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    K. Havlíček-Borovský: Tyrolské elegie

    Položka č.: 218

    bibliofilie, třemi celostránkovými a jedním dřevorytem v textu doprovodil C. Bouda, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, ex. 89/160 na ručním papíře Pannekoek a s podpisem výtvarníka v tiráži, polopergamenová vazba, 27s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, čle…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělec…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk: Giuseppe Moro

    Položka č.: 374

    bibliofilie, 3x lept, úprava, návrh vazby a podpis v tiráži C. Bouda, podpis v tiráži V. Dyk, lepty tisk K. Sommer, vazba A. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1930, ex. 202/561, ruční papír Holland, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, velmi dobrý stav, horní hřbet nepatrně opotřebený, …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 126

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 726

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Ovocnář

    Položka č.: 176

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Portrét Josefa Kemra

    Položka č.: 275

    tuš, papír, 1962, 10,7 x 7 cm, sign. PD Cyril Bouda 26. VI. 1962, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Cyril Bouda

    R. Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší

    Položka č.: 1712

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 21:53

    bibliofilie, lept ve frontispisu a graf. upr. C. Bouda, vyd. Růžena Autengrubrová a Jaromír Rašín jako soukromý tisk, 1930, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, 150 výtisků, sešit s ob., nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Cyril Bouda

    Jan Neruda: Prosté motivy

    Položka č.: 1012

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:13

    bibliofilie, 4x sign. mědirytina a podpis v tiráži C. Bouda, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1951, volné listy v obálce, 98s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Benedetto Croce - Barok - tři essaye

    Položka č.: 890

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:11

    bibliofilie s podpisem, 1927, 18 x 13 cm, Praha, Kvasnička a Hampl, vazba původní, brožovaná, 70 stran, s obálkou, číslovaný výtisk 2/60, upravil C. Bouda, podpis Croce, , stav velmi dobrý, nerozřezáno, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)