• Josef Dudek

    Ta druhá

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:38

    lept, akvatinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Dudek, 71/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Portrét ženy

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:36

    bromostříbrná fotografie, 1922, 14,8 x 10,8 cm, LD značeno slepotiskovým razítkem Drtikol & spol Praha 1922, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Veronika Drahotová

    (1975)

    Space Dust Leftovers - studie

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:35

    olej, plátno, 2016, 29,5 x 30 cm, sign. na zadní straně Veronika Drahotová 2016, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Sopka, Z. Berana a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Veronika Drahotová

    (1975)

    Položka č.: 728

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:34

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 45,5 x 40 cm, sign. na zadní straně Veronika Drahotová 2016, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Sopka, Z. Berana a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:14

    dřevoryt, 1950-1969, 24,5 x 19 (27,5 x 20) cm, značeno DU Dalí, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:10

    litografie, 41,8 x 35,8 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Mirage

    Položka č.: 699

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:08

    litografie, 29 x 48 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCI/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Assumpta Corpuscularia Lapislazulina

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:57

    tisk, 48 x 30,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCXCIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 19: Dantův sen

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:48

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, přiložen díl Božské komedie Očistec, který byl vydán v italském jazyce k těmto dřevotům Salvadora Dalího, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:47

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, značeno NU v desce Dalí, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 672

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:38

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám, na rámu drobná poškození

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:32

    tuš, papír, 37,5 x 39 cm, sign. PD Corvin, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:31

    olej, sololit, 46,8 x 28 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Abstrakce

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:30

    litografie, 1982, 43 x 32,4 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 1982, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 663

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:29

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 41/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 662

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:28

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 17/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:27

    litografie, 1989, 42,8 x 32,3 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, 25/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 655

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:21

    akvarel, papír, 1931, 35,5 x 43,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Reklamní fotografie

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:17

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 58,5 x 46,7 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Vltava pod Vyšehradem

    Položka č.: 616

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:42

    litografie, 33,5 x 50,7 cm, sign. PD V. Beneš, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Erotika II

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:41

    kresba, tužka, 10,5 x 15 cm, rám, na zadní straně označeno razítkem Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Erotika I

    Položka č.: 614

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:40

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Prales

    Položka č.: 609

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:35

    barevný lept, kombinovaná technika, 1985, 76 x 56,5 cm, sign. DU Y. Belif 85, č. 24/70, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Praha II.

    Položka č.: 604

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:30

    uhel, papír, 14,7 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Pražská náplavka

    Položka č.: 602

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:28

    uhel, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Sv. Bartoloměj v Kolíně

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:11

    dřevoryt, 1958, 21 x 17 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, rám, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couche

    Položka č.: 583

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:09

    litografie, 1966, 49,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Na tom našem dvoře..

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:03

    tuš, papír, 1888, 16,5 x 12 cm, sign. LD Aleš 1888, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíš…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrohnědá

    Položka č.: 72

    strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace