• Igor Grimmich

    (1979)

    Odjezd

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:35

    olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:30

    lept, 14,7 x 9,7 cm, sign. PD Jiří Hejna, lehce zvlněný papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový den

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:20

    litografie, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 135/150, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Mikroskop

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:00

    lept, 11,3 x 13,5 cm, sign. PD Jiří Hejna, č. 4/10, při okrajích lehce zmuchlaný papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Tělo

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:55

    lept, akvatinta, 9 x 6 cm, sign. PD Jiří Hejna, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Gumárny I.

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:50

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, při okrajích pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Zlínské gumárny

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:45

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, lehce zažloutlý a pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Mach a Šebestová

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:17

    kresba na ultrafánu, 19,5 x 19,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Noční stráž

    Položka č.: 1248

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:12

    linoryt, plátno, 1961, 23 x 30 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Stano Dusík

    Jan Nepomuk Hummel

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:09

    lept, 1979, 7,2 x 5 cm, sign. DU Stano Dusík 1979, 14/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole výtvarných umení v Bratislavě

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bořek Zeman

    (1950-2014)

    Téměř náhá žena

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:08

    digitální tisk, 2001, 20 x 16 cm, sign. PD Bořek Zeman 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Špaček

    (1980)

    Touha

    Položka č.: 1240

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:04

    litografie, 1999, 42,8 x 59 cm, sign. PD Špáček 99, 7/30, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Svoboda

    Samoty v Zálesí na Šumavě

    Položka č.: 1238

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:02

    olej, dřevo, 1948, 23,5 x 34 cm, sign. PD B. Svoboda 1948, rám, uprostřed mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Ulička z Terstu

    Položka č.: 1233

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:57

    lept, 33 x 24,8 cm, sign. PD Vl Pukl, I. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Matka chovající dítě

    Položka č.: 1229

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:53

    akvarel, tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Matka s dítětem

    Položka č.: 1228

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:52

    akvarel, tuš, papír, 1985, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomki Němec

    (1963)

    Jižní Korea 26. - 28. dubna 1992

    Položka č.: 1227

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:51

    fotografie, 1962, 12,8 x 19,1 (16,8 x 23,2) cm, sign. na zadní straně Tomki Němec, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s pohárem vína

    Položka č.: 1224

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:48

    litografie, 14 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Noční bytosti

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:41

    2x litografie, 20,8 x 11,8 ; 20,8 x 11,8 cm, DU a na zadní straně značeno autorským razítkem, soutisk dvou litografií, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 1210

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:34

    litografie, 14 x 38,2 cm, sign. PD Cyril Chramosta, 10/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Jehněčí

    Položka č.: 1208

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:32

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, značeno PN v tisku jean effel, dole text: L´Agneau, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Velký úspěch kuchaře

    Položka č.: 1203

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:27

    litografie, 18 x 16 cm, dole text: - Le grand succés du chef: son feu-central en croûte., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Návěstí v zimě

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:23

    litografie, 1992, 13,7 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Položka č.: 1198

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:22

    lept, 41,9 x 30,6 cm, sign. PD Weidlich, 6/15, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K.S.N.(Stanislav Kostka Neumann)

    Položka č.: 1197

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:21

    dřevoryt, 8,1 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • V. Tvrdík

    Rybník u Třeboně

    Položka č.: 1194

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:18

    pastel, papír, 1955, 31,2 x 45 cm, sign. PD V. Tvrdík 55, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Nikolai Sakharov

    U Smetany

    Položka č.: 1191

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:15

    akvarel, papír, 1998, 29,8 x 41,7 cm, sign. LD H. C. 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 1190

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:14

    litografie, 54,5 x 37,6 cm, sign. DU Roučka, 56/60, v pravém horním rohu na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 1188

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:12

    litografie, 1958, 44,5 x 38,2 cm, sign. DU K. Oberthor 58, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dívčí tajemství

    Položka č.: 1186

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:10

    olej, plátno, 38,5 x 31,5 cm, stará malba, místy poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)