• Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Knap

    Bez názvu -Opus 1

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    litografie, 2006, 38 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 23/190

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Kanyza

    Psáno na pergamenu

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    litografie, 1999, 38 x 31,5 cm, sign. PD JanKanyza 99, rám, autorský tisk, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Stojící III.

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pero, papír, 45 x 33 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID9**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    Položka č.: 473

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    Položka č.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    Položka č.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ježíš na cestě

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    lept, 1982, 34,2 x 29,7 cm, sign. PD Josef Jíra 83, papírová pasparta, č. 4/14, DU věnování: Milanovi Jankovskému moc přátelsky Josef 21, XII. 1982, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, čle…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Modlitba

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 29,2 x 24,5 cm, sign. PD J. Jíra 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 458

    suchá jehla, 20,5 x 13 cm, sign. PD J. Jíra, vytisknuto na dvojlistu s básní: Rainer Maria Rilke, Sloky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Ota Janeček

    Uzenáči

    Položka č.: 454

    lept, 1947, 16 x 24,5 cm, sign. PD Janeček 47, č. 7/10, DU věnování: Václavovi za kufrrrr! (2.V.-30.IX.) Janeček 47, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera IV.

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2010, 31 x 40 cm, sign. PD Karel Demel 2010, rám, č. 31/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Demel

    Neopouštěj mne

    Položka č.: 446

    suchá jehla, 48,7 x 63 cm, sign. PD Karel Demel, č. 130/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Anderle

    Položka č.: 433

    lept, kombinovaná technika, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jiří Anderle, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Norbertine von Bresslern - Roth

    (1891-1978)

    Souboj

    Položka č.: 425

    linoryt, 22,9 x 21,9 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Tvář

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 522

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Pieta

    Položka č.: 521

    závěsný bronzový reliéf, 23 x 25,5 cm, značeno PD v bronzu Žák, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, zlacený rám v rozích mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)