• Petr Melan

    Chuť

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:05

    lept, akvatinta, 19,7 x 13,7 cm, sign. DU P. Melan, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Sluch

    Položka č.: 1000

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:04

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:03

    fotografie, 9,2 x 13,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pod Hrubou skálou

    Položka č.: 997

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:01

    lept, 27 x 19,7 cm, sign. PD Vik, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umě…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražský orloj

    Položka č.: 996

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:00

    lept, 28,5 x 23,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše v Praze

    Položka č.: 995

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:59

    měkký kryt, 30 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, při okrajích lehce pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 991

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:55

    tuš, akvarel, papír, 42 x 31,5 cm, utržený pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty

    Položka č.: 988

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:52

    akvarel, tuš, papír, 29,4 x 41,7 cm, sign. PD Štefka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Rybářská loď

    Položka č.: 975

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:39

    olej, lepenka, 30,5 x 43,4 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Simone et Yves

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:38

    bronzová plaketa, 1975, 20 x 15,2 cm, značeno PN monogramem 1975 VL (?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Ze starého Egypta

    Položka č.: 973

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:37

    serigrafie, 23 x 17,2 cm, sign. PD Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Malínský

    Zítiší s rybami

    Položka č.: 972

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:36

    litografie, 1965, 50,5 x 69,5 cm, sign. PD J. Malínský 65, 6/100, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:14

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 24,8 x 36,7 cm, sign. LD Monetti 29. II. 80

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Tančící ženy

    Položka č.: 949

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:13

    tuš, tempera, lak, papír, 1987, 20,4 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 87, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Je to velmi vážený muž. Má čtyři milenky, pět domů, šest aut, sedm sluhů a osm milionů dluhů.

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 04:10

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20,8 cm, sign. LU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Lubomír Štefka

    Tváře

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:53

    tempera, běloba, papír, 1986, 45,5 x 31,3 cm, sign. PD Štefka 86, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Zámecké schody v zimě

    Položka č.: 928

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:52

    dřevoryt, 1925, 9,7 x 10 cm, sign. PD T.F. Šimon, rám, PD značeno v tisku Š, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Apollinaire

    Položka č.: 918

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:42

    lept, 1980, 9,8 x 6 cm, sign. DU Sklenář 80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice v modré

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:41

    akvarel, papír, 1965?, 66 x 50 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Balkánští rybáři

    Položka č.: 913

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:37

    kombinovaná technika, papír, 1935, 27,3 x 37,2 cm, sign. PD Nový M. 35, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:31

    tuš, papír, 1986, 29,5 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 86

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Ledový hřib (Pakistán)

    Položka č.: 904

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:28

    fotografie, 1967, 29,5 x 22,8 cm, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Konec ledovce (Pákistán)

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:27

    fotografie, 1967, 23,5 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Jizerská padesátka

    Položka č.: 895

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:19

    fotografie, 1975, 20,8 x 15,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Červený

    Pohled na Dubrovník

    Položka č.: 894

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:18

    pastel, papír, 45 x 52 cm, sign. LD Červený, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Dvojice v maskách

    Položka č.: 893

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:17

    tužka, papír, 1993, 27,5 x 18,3 cm, sign. PD F. Burant, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Z českých luhů a hájů

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 890 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:14

    lept, mezzotinta, 1984, 21,5 x 20 cm, sign. PD KDemel 84, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Vltava

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:13

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Šárka

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:12

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:00

    kombinovaná technika, tuš, papír, 2011, 40,5 x 57 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.650 CZK (186 €)