• Fogl

    Březový háj

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:55

    tempera, tuš, běloba, papír, 1969, 41 x 59 cm, sign. PD Fogl 69, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Portrét dívky

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:50

    suchá jehla, 23 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Chalupy ve Žďáru

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:45

    akvarel, papír, 1956, 28 x 41,5 cm, sign. LD Jüngling 14. VIII. 56, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 226 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pásla husy nade dvorem

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:40

    akvarel, tuš, papír, 1961, 18 x 14 cm, sign. DU Bř. J. 61, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostel sv. Maří Maglaleny v Karlových Varech

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:35

    akvarel, papír, 36 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alex Vladimír Hrska

    (1890-1954)

    Ženský akt s přikrývkou

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:30

    litografie, 1950, 30 x 20 cm, sign. PD a. V. Hrska 50, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Choceň u Zálší

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:25

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 40 cm, sign. Pecháček 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jiří Melnyčok

    Chameleon

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:20

    koláž, 1993, 36 x 25,5 cm, sign. PD Melnyčok 93, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 325 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Turnovská krajina

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:15

    litografie, 1945, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni M Švabinský, rám, na papíře drobné skvrny, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale …

    Aktuální cena: 613 CZK (25 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Karlův most

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:10

    litografie, 26,5 x 43 cm, sign. PD J. Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 313 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Bohunka Waageová

    Souvislosti

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:05

    lept, 1981, 19,4 x 14,2 cm, sign. DU B. Waageová 1981, pasparta, 12/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Leonard Rotter

    (1895-1963)

    Loreta v Praze

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 20:00

    rudka, papír, 1946, 35,5 x 24 cm, sign. PD L. Rotter 1946, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Boudy a J. Maudera na Státní průmyslové škole v Praze, poté studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karl Podlipny

    (1898-1961)

    U jezera

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:55

    olej, plátno, 1931?, 46 x 60,5 cm, sign. PD Karl Podlipny, Antikvariát Dlážděná, Malíř-krajinář německé národnosti, člen spolku „Metznerbund“. V roce 1923 měl soubornou výstavu „Z labského údolí“ v Krasoumné jednotě v Praze.

    Aktuální cena: 303 CZK (13 €)

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:50

    olej, malířská lepenka, 34,5 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:48

    olej, lepenka, 48,5 x 74,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • E. Erdmann

    Lesní potok

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:43

    olej, plátno, 1939, 60 x 79 cm, sign. PD Erhard Erdmann 1939, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 517 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    Akt ženy v krajině

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:35

    lept, 13 x 11 cm, sign. PD Olga Vychodilová, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Václav Lokvenc

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:30

    litografie, 45 x 25,7 cm, sign. PD Lokvenc, rám, 162/200, na rámu drobné oděrky, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Jan Kavan

    Filozof

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:25

    lept, akvatinta, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD JKavan, pasparta, 100/34, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Klaun

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:20

    lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Břetislav Kment

    (1924)

    Chalupy ve St. Šachově

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:15

    suchá jehla, 1977, 6 x 14,5 cm, sign. PD Bř. Kment 77, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:10

    suchá jehla, 8 x 12,1 cm, sign. PD V Rytíř, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Spolku sběratelů a přátel exlibris a The American Society of Bookplate collectors & designers

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Koření do života

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 10. 2016 19:05

    litografie, 1980, 28,7 x 10,6 cm, sign. DU Spyt. Bursík, rám, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:30

    tempera, list, 18,5 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Město

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:25

    litografie, 23 x 32 cm, sign. PD Karel 25/. IX 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Chalupa

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:20

    tužka, papír, 21 x 29 cm, monogr. PD M 21/9/86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Petřínské sady

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:18

    tempera, běloba, papír, 34,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Oldřich Michael Brož

    (1908-1995)

    Po setmění

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:05

    lept, suchá jehla, 13 x 7,7 cm, sign. PD O. M. Brož, 38/100, vzadu štítek galerie Dílo s popisem a razítkem autora a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha, člen Sdružení pražských výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • M. Samler

    Nízké Tatry

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 20:00

    uhel, papír, 1980, 30 x 42 cm, sign. PD M. Samler 80, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Zoubek

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 07. 2016 19:55

    olej, karton, 40 x 49,5 cm, sign. PD J. Zoubek, mírně zašpiněná a místy poškozená malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)