Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Babička

    Položka č.: 239303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 237440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:06

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 237926

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:28

    heliogravura, 1902, 25,9 x 21,4 cm, sign. LD M. Švabinsky 1902, papírová pasparta, značeno pod grafikou PD: Photogravure R. Paulussen, Wien LD: M. Švabinský fec., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Kosatce

    Položka č.: 237156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:04

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Max Švabinský

    Ptáci

    Položka č.: 237208

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:23

    litografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. LD M. Švabinský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Poledne

    Položka č.: 233715

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:03

    lept, 23,5 x 28,5 cm, sign. PD M Švabinský, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Max Švabinský

    Ráno

    Položka č.: 233714

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:02

    lept, 24,5 x 29 cm, sign. PD M Švabinský, rám

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu