Jan Souček

(1941-2008)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Strom

    Položka č.: 241895

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, papír, 1981, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Souček 81, č. 7/60, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Potápějící se město

    Položka č.: 241286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:57

    kombinovaná technika, papír, 1975, 24,5 x 37,5 cm, sign PD Jan Souček 75, papírová pasparta, e. a. 1/25, zezadu papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Skály

    Položka č.: 237938

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:18

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Baňky

    Položka č.: 240900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:52

    lept, 1977, 6,4 x 9,7 cm, sign. PD J. Souček 77, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Sen o katedrále

    Položka č.: 236256

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:20

    lept, 1995, 15,2 x 20,1 cm, sign. PD JSouček 95, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Poustevník

    Položka č.: 221734

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:44

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Zdolávání hradeb

    Položka č.: 221732

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:42

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Město se skříni

    Položka č.: 232806

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:40

    lept, 1981, 15,6 x 17,4 cm, sign. PD JSouček 81, pasparta, č. 20/27, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)