Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Praní prádla

    Položka č.: 217616

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2018 20:32

    dřevoryt, 29,5 x 31,5 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6660 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 208303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 21:08

    lept, 17,5 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6620 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Česání ovoce

    Položka č.: 208019

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2018 13:50

    dřevoryt, 29,6 x 19,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Sbírání jablek

    Položka č.: 215392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 18:05

    dřevoryt, 29,5 x 19,6 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3516 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Česání ovoce

    Položka č.: 214090

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2018 10:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Z nádvoří Vlašského dvora v Kutné hoře

    Položka č.: 196724

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2018 14:20

    lept, 1938, 32,5 x 25 cm, sign. PD A. Majer, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu