Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:05

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Jitro

    Položka č.: 221887

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:18

    lept, 24,4 x 32,2 cm, sign. PD Ant. Majer, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Česání jablek

    Položka č.: 121994

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 14:40

    dřevoryt, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Dvě ženy

    Položka č.: 139088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 14:35

    dřevoryt, 16 x 21,1 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Dr. Rouček a autoportrét

    Položka č.: 198264

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 14:50

    tuš, papír, 27,8 x 21,1, cm, sign. LD Majer Antonín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Život na vsi

    Položka č.: 208080

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:05

    dřevoryt, 29,8 x 23,1 cm, sign. PD A. Majer, při okraji mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)