Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Orchidej
Položka č.: 268354Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:23
litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)