Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vlast - soubor tří básní Otakara Theera, Antonína Sovy a Viktora Dyka

    Položka č.: 235658

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2019 19:17

    bibliofilie, 1936, 27 x 19,5 cm, 4 litografiemi vyzdobyl Václav Mašek, vydáno k Vánocům 1936 jako soukromý tisk Karla Neuberta, nakladatelství V. Neubert a synové, Praha - Smíchov, 21 str., brožovaná vazba, nerozřezáno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 206350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:34

    dřevoryt, 25,5 x 16,8 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 232801

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 12:55

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu