Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    K. J. Erben: Živá voda

    Položka č.: 276087

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu