František Antonín Jelínek
Portrét dívky
Položka č.: 274028Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:50
olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)