Miroslav Mužík

  • Miroslav Mužík

    Hora před bořkou

    Položka č.: 211345

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:44

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 07, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)