Miroslav Mužík

  • Miroslav Mužík

    Vodní plocha

    Položka č.: 211346

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 20:17

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6833 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    Zlatník od Lužnice 2

    Položka č.: 211339

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2018 18:50

    akryl, plátno, 1986, 50 x 70 cm, sign. LD M. MUŽÍK 86, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Poslední dražitel: ID6401 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    Břízy

    Položka č.: 211344

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 21:30

    akryl, plátno, 2007, 70 x 50 cm, sign. LD MUŽÍK 07, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Poslední dražitel: ID51 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    Hora ve středních Čechách

    Položka č.: 211340

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2018 20:31

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 07, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    Hacienda

    Položka č.: 211342

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2018 20:30

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. LD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miroslav Mužík

    Rybník Jezeří

    Položka č.: 203047

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2018 18:48

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. LD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)