Miroslav Mužík

  • Miroslav Mužík

    Tančící dům 2

    Položka č.: 232817

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:02

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Miroslav Mužík

    České Středohoří

    Položka č.: 229006

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

  • Miroslav Mužík

    Jezero Braňany

    Položka č.: 229005

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:34

    akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Miroslav Mužík

    Pnětluky

    Položka č.: 228633

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:33

    akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

  • Miroslav Mužík

    Železná ruda Špičák

    Položka č.: 220709

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:09

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Miroslav Mužík

    Léto u lesa

    Položka č.: 211338

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:02

    akryl, plátno, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 02, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Mužík

    Hora před bořkou

    Položka č.: 211345

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)