František Xaver Margold
(1887-1967)
Venkovské stavení
Položka č.: 262820Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:14
akvarel, papír, 1940, 30,5 x 33,5 cm, sign. LD Margold 40, rám, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu