Jano Valter

(1959-2017)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Bludiště (PF 2010 – I.)

    Položka č.: 228471

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:56

    kombinovaná technika, 2009, 7,2 x 18 cm, sign. PD Jano Valter 2009, č. 79/143, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky (PF 2018)

    Položka č.: 228494

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:22

    litografie, 2017, 18,2 x 8,5 cm, sign. PD Jano Valter 2017, č. 78/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Ve spíži (PF 2011)

    Položka č.: 228491

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:20

    kombinovaná technika, 2010, 7 x 19 cm, sign. PD Jano Valter 2010, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Čísla (PF 2009)

    Položka č.: 228490

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:18

    kombinovaná technika, 2008, 16,9 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky v kruhu (PF 2017)

    Položka č.: 228470

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:46

    kombinovaná technika, 2016, 17,6 x 8 cm, sign. PD Jano Valter 2016, č. 90/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočka a vrána (PF 2012)

    Položka č.: 228468

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:44

    kombinovaná technika, 2011, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Jano Valter 2011, č. 67/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)