Jan Hladík

(1927-2018)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Egon Schiele

    Položka č.: 277618

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:49

    lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Ruka

    Položka č.: 275669

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:34

    suchá jehla, 1997, 14,3 x 8,3 cm, sign. PD Jan Hladík, PF 1998 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Portrét

    Položka č.: 275668

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:33

    litografie, 1984, 8 x 11,7 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1985, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)