• Khön

    Pražský hrad

    Položka č.: 248902

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:38

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu