Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu