Antonín Homolka

(1909-1964)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení na kraji rybníka

    Položka č.: 226875

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:08

    lept, suchá jehla, 12,9 x 15,6 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Akt dívky

    Položka č.: 228593

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:25

    litografie, 26 x 34,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Hnětení těsta (PF 1943)

    Položka č.: 228444

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:50

    lept, 1942, 12,7 x 8,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, pasparta, lehce zažloutlý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)