Jiří Karmazín

  • Jiří Karmazín

    Pasačka

    Položka č.: 214281

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 22:58

    tuš, papír, 1972, 20,7 x 29,5 cm, sign. PD Karmazín, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6934 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    Pochodující vojáci

    Položka č.: 208878

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 21:50

    tuš, papír, 1972, 20,7 x 29,5 cm, sign. PD Karmazín, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)