Jiří Karmazín

  • Jiří Karmazín

    PF 1983

    Položka č.: 206332

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2018 15:45

    litografie, 1982, 15,3 x 26,2 cm, sign. PD Karmazín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu