Jirka Jirásek

  • Jirka Jirásek

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 258935

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:30

    olej, karton, 1944, 37 x 48,5 cm, sign. PD Jirka Jirásek 44, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)