Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Obecní dům v Praze

    Položka č.: 194181

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:20

    litografie, 1980, 16,3 x 10,5 cm, sign. DU Jan Mácha 80, pasparta, č. 16/170, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Položka č.: 231370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:25

    litografie, 16,9 x 60 cm, pokrčený a při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Procházka po Karlově mostě

    Položka č.: 137225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:30

    litografie, 1984, 27,5 x 20,9 cm, sign. PD Jan Mácha 84, 80/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6177 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Petrohrad

    Položka č.: 133424

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4495 Historie příhozu