Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 243421

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:34

    litografie, 1982, 46,6 x 33,7 cm, sign. PD Jan Mácha 82, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    Položka č.: 243528

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:33

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most a Malá Strana

    Položka č.: 242520

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:21

    litografie, 1960, 37,3 x 28,7 cm, sign. PD Jan Mácha 60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Město v podhůří

    Položka č.: 133421

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:01

    litografie, 1963, 15,2 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Moře

    Položka č.: 133422

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:00

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Obecní dům v Praze

    Položka č.: 194181

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:20

    litografie, 1980, 16,3 x 10,5 cm, sign. DU Jan Mácha 80, pasparta, č. 16/170, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Položka č.: 231370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:25

    litografie, 16,9 x 60 cm, pokrčený a při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Procházka po Karlově mostě

    Položka č.: 137225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:30

    litografie, 1984, 27,5 x 20,9 cm, sign. PD Jan Mácha 84, 80/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Petrohrad

    Položka č.: 133424

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu