Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 226885

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2018 18:35

    litografie, 28,3 x 16,5 cm, sign. PD Jan Mácha, 4/32, zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 221017

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2018 12:50

    litografie, 1976, 44 x 69,7 cm, sign. PD Jan Mácha 76, č. 81/110, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Procházka po Karlově mostě

    Položka č.: 137225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:30

    litografie, 1984, 27,5 x 20,9 cm, sign. PD Jan Mácha 84, 80/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6177 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Petrohrad

    Položka č.: 133424

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4495 Historie příhozu