I. Krňanský

  • I. Krňanský

    Ostrvá (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 266318

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu